Recenzie Led Lenser

Ledlenser F1

Overený zákazník KONZO SHOP Overený zákazník

Pridané: 31. decembra 2022

Zakúpený v KONZO SHOP

• Kompaktný, akurát do vrecká ani neviete že ho tam máte
  • Vysoký výkon až do 120m
  • Výhodou je že klip sa dá upevniť z oboch strán
  • Pozlátené kontakty proti vlhkosti
  • Rozbijac skla, vymeniteľný kužeľ /prstnenec
  • Slušná výdrž na tak kompaktný rozmer
  • 7 rokov záruka
  • Vodeodolnosť 2,5m a pád z výšky 1,5m -2m
Ledlenser H300

Ledlenser H300

Overený zákazník SPORTOVNA Overený zákazník

Pridané: 26. novembra 2022

Zakúpený v SPORTOVNA

Svetlo nedrží v nastavenej polohe. Pri pohybe hlavou sa samovolne sklopí...

Overený zákazník iled.sk Juraj

Pridané: 13. septembra 2020

Zakúpený v iled.sk

maximalna spokojnost, nie je to prva skusenost s tymto obchodom. Vrelo odporucam

Led-Lenser i5E

Led-Lenser i5E

Pridané: 23. decembra 2019

Zakúpený v iled.sk

• dá sa nosiť vo vrecku a kabelke, ovládanie jednou rukou

Overený zákazník Kytary.sk Overený zákazník

Pridané: 26. novembra 2019

Zakúpený v Kytary.sk

• svietivosť
  • výdrž
  • ovládanie
  • ak zapínate cestovný zámok najskôr sa prepne do boost režimu až potom do zamknutého režimu.

Lenser H7

Lenser H7

Michal Pírek Michal Pírek

Pridané: 27. septembra 2019

• Starší model používam cez 10 rokov, okrem toho som si už kúpil aj H8. Absolútna špička, H8R mám už 2 mesiace, batéria bola nabitá na 10%, stále ju používam, ešte sa mi ju nepodarilo vybiť. O starostlivosti o zákaznika firmou Moris Distribution ani nehovorím. Okamžitá ochota pomôcť, nepoznajú nie a kašleme na vás. Je to TOP na trhu.Za všetko hovorí, že výrobky Led Lenser používajú okrem spelológov aj mnohí lekári a zverolekári.
  • Žiadne.

Ako hovorím Led Lenser H7 som používal 10 rokov, do dnes som musel vymeniť len dobíjacie batérie, potom šlape ako nová. Vďaka tomu som si kúpil aj H8R. Mal som aj svetlá na bicykel B2R, keď sa nedali už dobíjať, napísal som do firmy Moris. Chceli aby som ich im poslal. Uznali reklamáciu a vymenili mi ich za T7M. Čo dodať, je to skrátka nemecká spolahlivá kvlalita s vynikajúcou cenou a starostlivosťou o zákazníka. Vrelo odporúčam.

Pridané: 21. júna 2019

Zakúpený v iled.sk

baterka na pracovne vyuzitie, sikovna, mala, kompaktna

Pridané: 1. februára 2019

Zakúpený v iled.sk

Perfektná čelovka, zatiaľ žiadne nevýhody

Pridané: 6. decembra 2018

kvalita

Pridané: 7. októbra 2018

Zakúpený v iled.sk

• intenzívne svetlo, možnosť regulovať rozptyl aj intenzitu svietenia, upozornenie, že svietim na maxime, zadné červené svetlo s možnosťou blikania, akumulátorová - dobíjateľná batéria,
  • napriek priečnej fixačnému pruhu drží dobre na čeleaj pri otrasoch. skrátka výborný univerzálny pomocník.
  • kontrolné tlačidlo, ktorým sa dá bez otvárania balenia skontrolovať funkčnosť.

pri výrobku chýbal slovenský návod. dodávateľ sa však ospravedlnil, zistil kde sa stala chyba a zorganizoval nápravu.

Pridané: 9. júla 2018

Zakúpený v iled.sk

• Dostal som to čo som čítal a videl,skrátka veľmi kvalitnú čelovku za dobrú cenu.Ja osobne používám na rybačku,a som veľmi spokojný!
  • Dosvit je reálny,160m,úplne jasne vidieť veštko,veľmi silné biele svetlo
  • A to že môžem používať aj na AAA baterky,ked sa vybije Akumulátor,tak to je parádné
  • oveľa ľahšia ako moje prdošlé čelovky
  • Dá sa stmiť svetlo skoro úplne,tak to je tiež úžasné!Ked nepotrebujem 300lum,ale ani 160lum,tak si nastavím 10 lumenov,absolútne fantastické
  • Jednou rukou sa dá našponovať,alebo uvolniť popruh
  • No,a ten popruh by mohol biť,trošku šírší ...primer hlavi mám 57 cm,teraz je to v pohode,ale viacej uvolniť už sa ne dá,a ked si dám hrubšiu čiapku...No neviem...ale to neni nevýhoda,len taká pripomienka...

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 27. decembra 2017

Zakúpený v OKAY.sk

Je to LEDLenser,čo je popredným výrobcom led svietidiel na trhu. Ceny maju síce posadené pomerne vysoko,no za extremnu svietivost a najlepšiu kvalitu sa platí. Cele telo baterky je kovové,dokladne utesnené. Po registrácii sa Vám zaruka predlži na 7 rokov !!! Pri zlyhaní niektorého dielu nemusíte menit celé sviedidlo. Na rozdiel od lacných sviedidiel zdroj nepreblikáva,nemení intenzitu. Nečakal som takuto extremnu svietivost a výdrž. Intenzita svetla sa dá menit v 2 stupnoch+pri pridržaní tlačidla svieti na 110%. K svietidlu dostanete 2 sady batérií,šnurku na zápastie a puzdro. Svietidlo svieti stabilne,rovnakou intenzitou,čip má dobré chladenie,takže nedochádza k poklesu intenzity svietivosti,blikaniu a podobným výpadkom,ako u lacných čínskych baterok. šošovka je zasadená pomerne hlboko,takže sa nepoškriabe. Zaostrovanie je jednoduché a rýchle,prepínanie intenzity svietivosti tiež. Kto hladá spolahlivé,stabilné,mimoriadne siné osvetlenie s pomerne malou spotrebou,dlhou životnostou a mimoriadnuo kvalitou,mal by si vyberat niečo od LEDLenser. Všetky typy su vyrábané v Nemecku alebo USA.

Ledlenser H6R

Overený zákazník MADER Overený zákazník

Pridané: 12. júla 2017

Zakúpený v MADER

• Kvalitná
  • Dlho vydrží baterka a rýchlo sa nabije
  • Výborná svietivosť - všestranne využitie
  • Led Lenser

Ledlenser M7R

Ledlenser M7R

xavantes xavantes

Pridané: 20. februára 2017

(naposledy upravené 20. februára 2017)

• výdrž batérie
  • spracovanie
  • mechanická odolnosť
  • fokusovanie
  • programovateľná
  • rýchle nabíjanie
  • priložený magnetický držiak s nabíjačkou
  • držiak svetla na opasok
  • programovanie režimov svietenia
  • je valcovitá, nemá žiadne vybranie na tele na zabránenie odkotúlania sa
  • nie je vodotesná (skúšali ju ponoriť do pohára s vodou a vydržala, ale výrobca to nikde nepíše a asi neodporúča)

Toto svietidlo som dostal v práci na svietenie v tmavých miestnostiach. Musím povedať, že toto je skutočná kvalita, aj keď tá cena je podľa mňa riadne vysoká.
Vydrží pády na betón aj na kov. Je veľmi kvalitné spracovaná, nenájdete na nej žiadne výrobné alebo konštrukčné chyby, skrutkové spoje sú tesnené gumovým krúžkom.
Anodizácia hliníka je kvalitná, aj po 3 rokoch intenzívneho používania je minimálne opotrebovaná.
Fokusovanie je veľmi účinné, v noci je vidieť kvalita optiky, svieti to ako diaľkové svetlá na aute, tak isto aj dosvit je extrémny.
Nabíjanie je vyriešené veľmi prakticky, nabíja sa cez tlačidlo zapínania, na priloženom stojane, na ktorom aj signalizuje farebná LEDka o priebehu nabíjania.
Programovanie svietenia prebieha pomerne intuitívne, aj keď potrebujete na začiatku manuál a zvyk

Led-Lenser A3

Led-Lenser A3

Overený zákazník Profi-DJ.sk Overený zákazník

Pridané: 29. januára 2017

Zakúpený v Profi-DJ.sk

• malá, ľahká baterka s vysokou svietivosťou

Anonym Anonym

Pridané: 13. januára 2017

(naposledy upravené 13. januára 2017)

• výhodou je, že okrem dodávaného Li-Ion akumulátora, možno použiť aj iné, dobíjacie AAA články
  • vyhotovenie ako puzdra na batérie, tak aj gumovej čelenky je kompaktné a praktické
  • v balení je nabíjačka
  • veľmi ťažké ovládanie zoomovacieho krúžku, ženská ruka nemá šancu
  • dodaný akumulátor po pol roku neudrží nabitie a samovoľne sa vybije za 10 dní od nabitia bez toho aby čelovka svietila
  • mám ju cca 18 mesiacov a cena tejto čelovky sa zvýšila takmer na dvojnásobok

- kúpu nedopručujem, veď dnes sú na trhu už sofistikovanejšie čelovky s lepšími parametrami
- treba povedať, že toto je moje tretie negatívne hodnotenie, pričom predošlé dve boli vymazané. Vymazané boli aj iné hodnotenia, iných zákazníkov, ktoré nevyzneli pozitívne
P.S.
Keďže táto moja recenzia nebola pridaná, nakopíroval som ju ešte raz pod iným nickom

Overený zákazník Tribosport.sk Overený zákazník

Pridané: 29. decembra 2016

Zakúpený v Tribosport.sk

• vyborna svietivost,vyhoda dobijaniia bateriji

mal som a este mám ich prvu radu tejto čelovky a funguje na sto percent. podla mna je to mercedes medzi čelovkami. odporucam ju každemu

Overený zákazník Adam Sport Overený zákazník

Pridané: 20. decembra 2016

Zakúpený v Adam Sport

• Moja prva celovka. Zatial uplna spokojnost, Neodhalil som ziadnu jej slabinu.

Zobrazujem 1 - 20 zo 41 recenzií [ 1 ] 2 3